ROHAN-ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROHAN-ONLINE

Forum nejen o hre ROHAN-ONLINE (rohan-forum@seznam.cz)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak zvolit postavu???

Goto down 
AutorZpráva
RNBcze(GM)

RNBcze(GM)


Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 08. 07. 08

Jak zvolit postavu??? Empty
PříspěvekPředmět: Jak zvolit postavu???   Jak zvolit postavu??? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 4:42 pm

Zdravím vás..

Určitě každého při spuštení jakéhokoli MMORPG jakým je i ROHAN ONLINE napadne jako první.. "Ale za koho budu vlastně hrát??"
Odpověd je naprosto jednoduchá cheers Je to jen a jen na vás. Sám za sebe vam doporučuji aby jste postavu volili podle toho, jak jsou vám sympatické, jak se vám líbí jejich vzhled a jak vás baví za danou postavu hrát..
Podle mě člověk zvyklý na Warriora, kterého hrál na několika RPG nenadchne například mage, který má sice daleko vetší damage, ale je daleko míň odolnější..
Nemohu v tuhle chvíli říci která postava je asi nejlepší, ale asi bych se hodně přikláněl ke "zlé frakci" což je Dekan a Dhan.. podle mě jedny z nej PVP postav (připomínám, že to nemám vyzkoušené, pouze spekuluji na základě toho, co jsem ve hře viděl)
Každá postava má samozřejmě své klady i zápory, takže asi jediné co vám mohu doporučit je to, aby jste vyzkoušeli veškeré postavy na lvl, řekněme 20, a po té si opravdu vybrali postavu, která vás nadchne.. Je na každém hráči jaký styl hry preferuje.. pokud kouzla, zvolit maga, popřípadě elfa healera.. Pokud boj z blízka, tak Warriora, popřípadě jiný meele class.. Pro milovníky luku je tu samozřejmě i Archer, který jako jediná postava může využívat schopnosti kuše a luku..
Ještě jednou připomínám, dobře si postavu zvolte aby vás na vyšším lvlu neomrzela..
Přeji hodně úspěchů v Rohanu a samozřejmě i na jiných MMORPG..
Návrat nahoru Goto down
 
Jak zvolit postavu???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ROHAN-ONLINE :: =]RADY A BUILDY[= :: Všeobecné rady kolem Rohanu-
Přejdi na: